Su Spa Bay ve Bayan Kütahya Masaj Salonu

Su Spa Sihirli Dokunuş

images description

Neden Su Spa Masaj ?

  • Sertifikalı Eğitimli
  • Güleryüzlü Hizmet
  • Nazik ve Deneyimli Personel
  • Hijyenik Ortam
  • Sağlıklı Masaj
  • Ferah ve Nezih Huzurlu
  • Yaşam Kalitenizi Arttırır
  • Hayatınıza Değer Katar
  • Sıcak & Soğuk İkramlarımız Bulunmaktadır
Su SPA Masaj Salonumuzda görevli masöz ekibimiz Sağlık Bakanlığı'nın zorunlu kıldığı gerekli eğitim ve kursları görmekte olup, mesleki diplomalara sahiptir. Merkezimiz BAY ve BAYAN misafirlerimizin bütün konforunu düşünerek tasarlanmış olup, Ailenizle birlikte gelebileceğiniz güvenli ve hijyenik bir ortamda hizmet vermektedir.

Masaj Faydaları

Günümüz çalışma temposunun yoğunluğuyla, çoğumuz masa başı işlerinden kalkmaya zaman bulamıyor ve kimi zaman stresli zamanlar geçiriyoruz. Eve geldiğimizde ise başımızı teknolojik aletlerimize gömüyor ya da yine oturduğumuz yerden televizyon seyrederek vakit harcıyoruz.

Işte bu saatlerce hareketsiz kalarak yaptığımız eylemsizlik vücudumuzda kronik ağrıların oluşmasına ve kendimizi her gün oldukça yorgun ve bitkin hissetmemize sebep olduğu gibi, yaşam kalitemizi de düşürüyor.

Yaşadığımız yüzyılın şartlarının getirdiği bu hareketsizlik eyleminin vücudumuza verdiği zararı tamamen yok edemesek bile bazı teknikler ile minimum seviyeye indirmemiz ve yaşam kalitemizi tekrardan arttırmamız mümkün.

Bunların en başında, düzenli yaptıracağımız masaj hizmetleri geliyor. Masaj, binlerce yıldır tıbbi anlamda kullanılan hem zihnen hem de fiziken rahatlamamızı sağlayan en önemli terapi yöntemlerinden birisidir. Masajın en önemli yararlarına gelecek olursak; toplardamar dolaşımını hızlandırarak, dokuların beslenmesini ve oksijenle dolmasını hızlandırır. Deri üzerindeki baskıdan dolayı deri gerginliğini ve parlaklığı artar, cildi güzelleştirir. Sinirsel bağlantılar sebebiyle, safra, bağırsak ve mide fonksiyonlarına yararı vardır. Lenf dolaşımı düzene girdiğinden dolayı vücuttaki ödem ve toksin gibi maddelerin atılmasını kolaylaşır.

Masaj sırasında vücudunuzun doğru bölgelerine yapılan basınç sayesinde omurga ve sırt ağrılarınız, selülitleriniz, adele kramplarınız, kronik ağrılarınız, uykusuzluk problemleriniz, kabızlık ve yumuşak doku sakatlanmaları gibi bir çok rahatsızlığınız çözülebilir. Bunlar ciddi anlamda yaşam kalitenizi düşüren ve sizin çoğu zaman beraber yaşamaya alıştığınız rahatsızlıklardır. Fakat düzenli masaj tedavisiyle bu tür rahatsızlıklardan kurtulmanız mümkündür.

Su Spa, sağlık yaşam ve masaj hizmetleri ile misafirlerinin seans sonunda kendilerini tepeden tırnağa yenilenmiş hissetmelerine çok önem verir. Bu yüzden, bir çok masaj tekniğinin günümüz üstün tecrübe ve eğitimli personeliyle, güler yüzlü hizmetleriyle sizleri ağırlamakta.